SUP Jogos Stovykla ''Laukinė''

Vienintelė 𝗦𝗨𝗣 𝗝𝗢𝗚𝗢𝗦 𝗦𝗧𝗢𝗩𝗬𝗞𝗟𝗔 Lietuvoje!

Vienintelė 𝗦𝗨𝗣 𝗝𝗢𝗚𝗢𝗦 𝗦𝗧𝗢𝗩𝗬𝗞𝗟𝗔 Lietuvoje! TAI išskirtinė (jau trečioji) SUP jogos, kvėpavimo, meditacijų, meditatyvių garsų, INNERDANCE praktikų, sutartinių dainavimo bei sveikos mitybos mini atostogos, skirtos moterims, norinčioms pailsėti, susigrąžinti ryšį su savimi, su savo laukine prigimtimi. Šioje stovykloje turėsite unikalų laiką sau, kur susitiksite su visais savo sielos ir kūno gydytojais – vandeniu, saule, gaiviu oru, tvirta žeme, garsais, judesiu, bei sveiku augaliniu maistu. 

JOGA IR SUP JOGA TAU NAUJIENA? Nepergyvenk, tik apsidžiauk! Stovykla tinkama visoms moterims. Tiek toms, kurios žino, kas yra joga ir irklentės, tiek toms, kurios nei karto nėra balansavusios ant irklentės vandenyje. SUP Jogos stovykloje jums bus sukurta atmosfera, kurioje jūs turėsite unikalią galimybę pažinti tiek jogą, tiek išmokti plaukti irklente. O kas gali būti geriau už naujus pirmus kartus?  

MES, MOTERYS, verčiamos būti viskuo, visiems ir vienu metu, tačiau svarbiausią laukinę savo prigimtį palaidojome po kasdieninių buitinių rūpesčių lavina. Mes galime būti pamiršusios jos vardą, galime nebeatsiliepti į jos šauksmą, tačiau vis tiek savo laukinės prigimties ilgimės. Esant pažeistam santykiui su laukine, pirmaprade sielos dalimi jaučiamės išsunktos, pervargusios, sudirgusios, prislėgtos, sumišusios, užguitos, neryžtingos, nuolat ko nors bijančios, neįstengiančios nei išlaikyti gyvenimo tempo, nei sustoti ir atsikvėpti, be perstojo nervinamės ir blaškomės, iki kaklo pasineriame į buitį, intelektualinius išvedžiojimus, darbą ar inerciją, nes tai – saugiausios sritys moteriai, praradusiai savo instinktus. JEIGU, tokia būsena anokia Tau paslaptis, kviečiu Tave į SUP JOGOS STOVYKLĄ ‘LAUKINĖ’, kur pažadinsi savo prigimtį ir grįši “namo” – į tikrąją save – pailsėjusią, nurimusią, švytinčią ir laimingą.

Laukinė moteris ta, kuri žino savo ribas. Kuriai neužlipsi „ant galvos“, nes ji neprisileidžia nieko ant savo galvos – ji įsileidžia į širdį. Ji vadovaujasi instinktu, o ne geros moters įvaizdžiu.

Laukinė moteris – ne ta, kuri drasko akis, laukinė moteris – ta, kuriai rūpi ji pati, jai rūpi jos gerovė ir tai, ko ji atėjo čia išskleisti. O  kadangi jai rūpi ji pati, tad jai rūpi aplink esantys. Jei kažkieno protas bandytų ją pasisavinti ar įsakyti, ji nesitaikstys. Ji suriaumos ir išeis. Nes jos planas didesnis negu apkalbos, didesnis negu paliepimai ir nurodinėjimai ar betoninės taisyklės.

Laukinė moteris yra ta, kuri, kad ir kas benutiktų seka savo instinktu, savo vidiniu kvietimu. Ji žino savo buvimo reikšmę, kad ir kas vyktų aplink. Ji čia. Iki galo.

Vienintelė 𝗦𝗨𝗣 𝗝𝗢𝗚𝗢𝗦 𝗦𝗧𝗢𝗩𝗬𝗞𝗟𝗔 Lietuvoje! Liepos 19-21 d.

L

Atmink kas yra Tavo laukinė moteris. Ko jai reikia? Ko ji nori? Kokio pokyčio įnešti į šį pasaulį ji atėjo?

Laukinė moteris priklauso sielai, kaip širdis priklauso kūnui.  Tai mūsų varomoji jėga – stiprybė atpažinti ir keliauti sielos keliu. To, ko čia atėjome. ATMINK kodėl čia esi. Ko atėjai į šią žemę. Kiekvienas žmogus kaip ląstelė. Ir čia didelė ekosistema. Jei viena ląstelė neatlieka savo funkcijos arba atlieka kitos ląstelės funkciją – organizmas išsibalansuoja. Kuo labiau subalansuojame save – leidžiame savo visoms sąvybėms, ląstelėms reikštis, tuo labiau susibalansuoja ir sveiksta mūsų fizinis kūnas.

Laukinė moteris ta, kuri žino savo ribas. Kuriai neužlipsi „ant galvos“, nes ji neprisileidžia nieko ant savo galvos – ji įsileidžia į širdį. Ji vadovaujasi instinktu, o ne geros moters įvaizdžiu.

Stovyklos Programa

𝗟𝗜𝗘𝗣𝗢𝗦 19 𝗱.

𝟏𝟕:𝟎𝟎 Atvykimas. Įsikūrimas. Užkandžiai.
𝟏𝟖:𝟎𝟎 Stovyklos atidarymo ratas.
𝟐𝟎:𝟎𝟎 Moterų ratas prie laužo su sutartinėmis, šokiais ir šamaniško būgno garsais, bei širdį atveriančiu lietuviškų žolelių nuoviro Ceremonija.

 

𝗟𝗜𝗘𝗣𝗢𝗦 20 𝗱.
𝟎𝟕:𝟑𝟎 Ryto mankšta
𝟎𝟗:𝟎𝟎 Sveikuoliški pusryčiai
𝟏𝟎:𝟎𝟎 Laikas pokalbiams prie arbatos puodelio. TEMA: “4 moters archetipai”
𝟏𝟏:𝟑𝟎 INNERDANCE
𝟏𝟒:𝟎𝟎 Pietūs
𝟏𝟓:𝟑𝟎 SUP Joga I grupė (II grupei laisvas laikas)
𝟏𝟕:𝟎𝟎 SUP Joga II grupė (I grupei laisvas laikas)
𝟏𝟗:𝟎𝟎 Vakarienė
𝟐𝟎:𝟑𝟎 Meditativių GARSŲ VAKARAS (gongai, tibeto dubenėliai, šamaniški būgno garsai ir t.t.) + Kakavos Ceremonija

 

𝗟𝗜𝗘𝗣𝗢𝗦 21 𝗱.
𝟎𝟕:𝟑𝟎 Ryto mankšta
𝟎𝟗:𝟎𝟎 Sveikuoliški pusryčiai
𝟏𝟎:𝟎𝟎 Laikas pokalbiams prie arbatos puodelio. TEMA: “4 vidiniai moters laikai”
𝟏𝟏:𝟑𝟎 Efektyvi išlaisvinanti kvėpavimo praktika ANANDA MANDALA
𝟏𝟑:𝟎𝟎 Pietūs
𝟏𝟒:𝟑𝟎 INNERDANCE
𝟏𝟔:𝟎𝟎 Moterų ratas – Stovyklos uždarymas.

Sodyba

MYLINTI ERDVĖ – vieta, kur mokomasi gyventi klausantis širdies ir proto balsų sąskambio, bendraujama laisvai ir atvirai, kuriama iš vidinės pilnatvės ir noro dalintis. Tai jauki kamerinių renginių erdvė Asvejos regioninio parko miško apsuptyje ant nuostabaus Beržos ežero kranto netoli Dubingių miestelio. Pasitraukusi iš sostinės šurmulio į gamtos prieglobstį Mylinčioje erdvėje šeimininkauja Grybėnų šeima.

Nuolaida

Iki Gegužės 31 d.
170
00
  • Studentėms ir užsiregistravusioms iki gegužės 31 d.

Pilna Kaina

210
00
  • Kaina po gegužės 31 d.

I LAUKINĘ PRIGIMTĮ TAVE LYDĖS:

Donata

Inner Dance

Aistė

SUP Joga/Moteru Ratai

Gintarė

Joga

Agota ir Dorotė

Sutartines

Susitiksime už

Days
Hours
Minutes
Seconds

Registracija